| GriRazvan a întrebat:

Am 17 ani si mi-e frica sa nu-mi cada parul. sunt dependent de freaza. si mi-o fac in fiecare zi cu fionul. fara gel. Am sanse sa rama fara par? Sau la ce varsta nu se mai regenereaza parul. Si incepe sa pice? vreau sfaturi!

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sau eventual fa si tu ce fac eu, barbierestete in cap mult timp si nu o sa ai probleme din astea. Eu o fac saptamanal, ador sa ma barbieresc in cap.Mai ales cand vad mutra tampita a oamenilor cand ma vad chelios happy sunt unii comunisti care nu sau obisnuit cu 'freza mea'

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,din cauza asta nu ramai fara par.Produsele chimice sau placa termica il distrug.Foloseste acelasi timp de sampon si periodic unul vitaminizant si va fi in regula.

| OhGodWhy a răspuns:

Mah mai ai vreo 10 ani, dupa ar trebui sa te obisnuiesti cu freza a la Base.

| vali4789 a răspuns:

Nu e bine nici cu gel, nici cu feon, nici cu spuma, nici cu ceara.Eu folosesc gel si imi cad fire.