| KaRioKa a întrebat:

In primul rand dau funda si vot! sunt din constanta si vreau sa stiu cu pot sa ajung la carrefour! adica ce autobus sau maxi taxi trebuie sa iau si de unde! nu uitati ca dau fundita pentru raspunsul bun! mersi mult

Răspuns Câştigător
| Lory_8891 a răspuns:

Buna, Pai in primul rand poti ajunge cu maxitaxi 312, te lasa direct in in parcarea Carrefour, costa 1 leu dus, 1 leu intors. Poti lua maxitaxi de la Camp,, de la Metro (unde este trecerea de pietoni ), de la Academia Navala Mircea Cel Batran.depinde de zona in care locuiesti, si bineinteles maxitaxi nu prea are statie fixa ca autobuzul, poti sa-l iei cam de oriunde are traseul. Pwpici si sper ca te-am fost de folos.