| andreutzza04 a întrebat:

In primul rand scuzati categoria... in al2lea rand va rog sa-mi spuneti si mie cat mai multe provocari pentru mess:* cele mai multe si mai originale primesc funda...
mersi:*

2 răspunsuri:
| cristinaandreea_5154 a răspuns:

Chiar sunt multe idei... de ex: sa dea mass si sa intrebe care e capitala romaniei... sa puna ceva la status care nu ii place, sa puna poza la avatar cu o fata cunoscuta (urata sau frumoasa) etc happy funda? big grin

| Dianne_9377 a răspuns:

Provocari pentru mess... sunt multe ideii.
Sa scrie la status sunt prost sau sunteti prosti,(daca le spun asta prietenilor mei, ei scriu la status sunteti prosti in frunte cu... si numele meu laughing ) poti sa ii pui sa lase cuiva un mesaj despre ceva anume, sa jicneasca pe cineva online, sa faca chestii la web, sa accepte 100 de provocari...laughing
Fundaa puppy dog eyes?