| Kerli a întrebat:

In primul rand vreau sa va spun ca mai am piercing-uri, parintii mei nu sunt cu nimic impotriva asa ca nu are rost sa ma faceti sa ma razgandesc.
as vrea sa-mi mai fac o gaura in urechea stanga, dar chiar acolo unde ar trebui sa vina gaura am o alunita mica.deci acul ar strapunge alunita. e vreo problema?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu se penetrează o aluniță, este traumatizată și se poate declanșa o formă canceroasă!
Gaura o faci la câțiva milimetri de aluniță sau nu mai faci, NICIODATĂ PRIN EA!
Pa, pa.

1 răspuns:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Nu e nici o problema daca alunita nu este una canceroasa. Daca este una mica nu se va intampla nimic.
Pa, pa.