| Anonimity a întrebat:

In primul rand vreau sami cer scuze pentru categorie.
Vreau sa imi iau o tableta Allview alldro speed city duo la 450 lei.
ea are procesor Cortex a9 de 1, 5 ghz dual core, memorie ram de 1 gb ddr3, memorie flash de stocare de 8 gb, ecran IPS de 7 inchi si placa video mali 400 dual core.
vreau sa o cumpar pentru jocuri, pentru in principal temple run 2, temple run 1, gta 3, gta vice city si alte jocuri de genul asta. pe youtube am vazut c merg aceste jocuri si un coleg mi-a zis ca are un vecin al lui una si ii merg jocurile fara probleme.
VREAU si parerea voastra! merg jocurile astea? in special temple run 2?
aveti din asta? Dau funda! recomandati?

Răspuns Câştigător
| venilla a răspuns:

Merg jocurile foarte bine! Poti sa ti-o cumperi fara probleme, am si eu. Singurul impediment e ca este cam fragila...eu am scapat-o de 2 ori, a-2a oara fix pe ecranlaughing si acum e praf, adica s-a crapat pe diagonala si nu o mai pot folosi, nu mai merge "touchu" cum se zice laughing Dar daca ai grija de ea, merge foarte bine, e ok zic eu happy