| mimi2000mimi a întrebat:

Am o problema, adica o prieterne are o problema:e cam...are probleme financiare.eu as vrea s-o ajut, da habar nu am cum.dar mi-am amintit de un concurs de talente la scoala la care premiul este o suma de bani(cel putin asa a fost cand am participat eu).eu vreau sa o ajut cu cele doua demonstratii (din cele 2 semestre),dar nu stiu ce talent are si as dori niste exemple ca sa i le pot regasi in ea.mi-ati putea da exemple de talente, cat mai multe? va roog!(dar nu legate de muzica)FUNDA!

1 răspuns:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Exemple de talente? laughing
Păi ar putea să picteze, să cânte la un instrument, ceea e cam imposibil, dată fiind perioada scurtă în care are timp să înveţe. Ar putea scrie o poezie, dacă se pricepe.