| VladyCristian a întrebat:

In sfarsit a aparut imnul campionatului mondial de fotbal 2010. Ce parere aveti? Mie mi se pare suuuper refrenul :X Cine vrea piesa, sa-mi dea id-ul pe privat ca sa i-o trimit :) :X

http://www.youtube.com/watch?v=GbPZDEx-8-Q&feature=playe r_embedded

7 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru postare, este foarte buna piesa, antrenanta si poate indeplini cu brio, calitatea de Imn al Campionatului mondial de fotbal pentru acest an.
Nu am auzit pana acum aceasta melodie, insa sunt convinsa ca o sa placa atat publicului, cat si fotbalistilor.
Si vidio-clipul este bine realizat, iar cantaretii au reusit sa redea melodia, pastrand linia melodica si tonalitatea.
Aceasta melodie, mi-a readus forta spirituala, cu toate ca, eu nu sunt o impatimita a fotbalului.

| Eu4EverX a răspuns:

Superb:X mersi

| VladyCristian explică:

Mariana - ma bucur mult ca iti place happy

| lexony a răspuns:

E mistobig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dani_sicilianu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu melodia...cine mi`o trimite si mie`:d?

| ella_1218 a răspuns:

Multumim! E super melodia, cu siguranta o sa fie hit! Acest cantaret David Bisbal o sa ma faca sa iubesc fotbalul in vara aceasta laughing