| litere123 a întrebat:

În taxa de înscriere la școala de șoferi intră și taxa examenului teoretic, inclusiv cel practic? Spre exemplu am văzut pe un site al unei anumite școli 2500 lei, 200 lei examen practic, 100 lei examen teoretic, 80 lei ora suplimentară...

Răspuns Câştigător
| norisorulpufos a răspuns:

Cel mai bine mergi sa te inscrii fizic.
Examenul practic se plateste de obicei separat.
Fisa medicala eu am platit-o separat.
Dar la examenul teoretic nu am dat nimic, ca pentru asta mergi la politie in Pipera, ei nu iau bani.
Daca faci chestionare de pe scoalarutiera.ro vei lua din prima la teorie.

1 răspuns:
| litere123 explică:

Și, de asemenea, înscrierea o recomandați fizic sau online?