| Melannya a întrebat:

In ultima vreme majoritatea baietilor cu care am stat nu au fost sinceri cu mine in totalitate ...acum imi este frica sa mai fiu cu cineva deuarece cred ca ma va face sa sufar iar.Ce sfaturi ati putea sa-mi dati?

Răspuns Câştigător
| Sweetyass a răspuns:

Nu mai pune atata suflet in relatia in care vei fi..Fii si tu mai relaxata doar stii ca baietii nu sunt "vata de zahar". Doar implicate mai putin si nu uita....Nu toata lumea e la fel. Daca te fac sa suferi 5 baieti asta nu inseamna ca te vor face toti. Pur si simplu nu l-ai gasit pe cel potrivit. Daca nu incerci nu ai de unde sa stii.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mai lasi timpul sa treaca si cand iti cade cu tronc unul il agati sau te va agata.

| Aly07 a răspuns:

Nu-ti fie frica sa te mai cizelezi in ceea ce priveste limba romana happy. On topic, ce ar fi sa schimbi genul de baieti cu care te intalneai happy. Bafta!