| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU in ultimul timp ma cam plictisesc cand stau la calculator m-am plictisit de jocuri. Si vreau sa fac ceva sa devin util si sa nu fie gen jocuri! FUNDA CELE MAI BUNE IDEI!

7 răspunsuri:
| DanielaMe a răspuns:

Hey! Pai, poti incerca sa iti practici pasiunile pe calculator. De exemplu, desen grafic sau editarea fotografiilor ( poti face tu cateva ). Daca iti place arta si o practici "DevinatART"... exista soo many posibilitati.

| SongokuJR a răspuns:

Suna mai multi prieteni vor stii ei ce sa facetihappy

| AndreiGrigore a răspuns:

Pai....Ai putea iesi sa joci baschet sau sa innoti.Ambele te fac sa devii mai inalt.Iti spun din proprie experienta. Poti juca fotbal, dezvolti muschii si o sa poti fugi mai repede, poti juca ping-pong pentru a forma muschii maini sau te poti plimba cu bicicleta. FUNDA?

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

NU mai sta la calculator! Gaseste-ti un job de vara.

| SpaimaN3agra a răspuns:

Uite., CALCULATORUL e facut ca sa te joci pe el ( in cazul copiilor) sau sa cauti chestii de care ai nevoie.In cazul adultilor, cei care au calculator il folosesc pentru cazuri utile cum ar fi serviciul.

| SpaimaN3agra a răspuns:

Calculatorul, in cazul copiilor, este facut pentru a te juca in special ( asta e opinia mea) sau pentru a cauta chestii de care ai nevoie, dar asta mai rar.In cazul adultilor calculatorul este folosit in scopuri utile cum ar fi serviciul.In + calculatorul nu prea face bine la ochi decii e de preferat ca timpul pe care il petreci la calculator sa fie inlocuit cu niste exercitii, activitati practice, probleme la mate, citit, etc. Bafta!

| Frone23 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci un site in html / php. gasesti tutoriale cu tot ce iti trebuie cu un mic search pe google happy.