| Ochiialbastrii a întrebat:

In ultimul timp primesc din ce in ce mai putine raspunsurirolling eyes VOI?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

S-a mai pus problema asta.Chiar daca numarul userilor creste in fiecare zi, nu inseamna ca odata ce ti-ai facut cont esti addicted TPU si raspunzi la intrebari.Multi se multumesc sa si-l faca si atat, sau sa raspunda la intrebari "Care e culoarea ta preferata"straight face
Depinde si de ora la care le pui, dimineata e mai putin populat site-ulwinking

| pwp a răspuns:

Da...pentru ca a inceput scoala si userii nu prea mai intra!

| Tourniquet a răspuns:

Exact, Stefii. Si eu primesc la fel oh go on. Poate am si eu nevoie de mai multe sfaturi si ma pomenesc cu 1, 2, 3 raspunsuri. In rest... ori ceilalti trec peste intrebarea mea si dau stupid-uri la raspunsuri, ori si-au facut cont doar pentru intrebari gen "care e culoarea ta preferata? " "ce muzica iti place?" oh go on.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Si eu la fel straight face uneori primesc 1-2-3 raspunsuri, multi raspund la intrebari banale, nu la intrebari serioase.

| Annitu a răspuns:

Da.si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le e lene sa raspunda...