| anonimadinAlba a întrebat:

În weekend am fost la prietenul meu cel mai bun acasa pentru a-i da cadoul de ziua lui. Inițial, ai mei trebuiau sa vina după mine în aproximativ 1h, dar au intervenit niște chestii și au spus ca vor veni cam după 3h jumătate.
Am stat la el în camera, părinții lui nu au venit nici măcar la etaj ca să nu ne deranjeze.
La un moment dat ne am pus sa ne uitam la cv film, dar cum ru nu prea aveam chef, tot îl piscam si din astea ca sa îl distrag... el tot incerca sa îmi duca mana în zona lui intima, dar eu tot mi-o trageam. Nu știam dacă sunt pregatita sa o fac pentru prima data. Dupa cam a 7-a incercare a lui nu mi am mai tras mana și am început sa I o frec. La un moment dat, în timp ce ne sarutam a încercat sa mi duca capul la el acolo jos, dar pe moment m-am gandit ca nu e ok ce facem, având în vedere ca suntem doar bff. Am încetat sa fac orice alta chestie, m-am ontors cu spatele la el și am așteptat sa ma sune o data ai mei ca vin după mine...desii a mai durat o gramada de timp.
Ma simt f prost ca "l am activat" si după m-am oprit brusc... nu era prima data când ma sarutam cu el, era cv normal la noi asta ca, doar ca noi ne vedem cam o data la jumătate de an, desii locuim în același oraș. Credeți ca am greșit ca m-am oprit? Oare s-a supărat pe mine?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Numa prieten nu e laughing nu înțeleg de ce nu încercați să fiți împreună dacă tot sunteți atrași unu de altul

| darrio2007 a răspuns:

Ai gresit ca te-ai dus la el acasa.

| aditimus a răspuns:

Un prieten adevarat nu se lasa la greu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e greșit ca te ai oprit. E gresit ca te ai apucat daca nu vroiai.

| Furnicuta000 a răspuns:

In primul rand nu ai spus ce varste aveti.
In al doilea rand nu cred ca il poti numi bff daca locuiti in acelasi oras si va vedeti de 2 ori pe an.
In al treilea rand, el a vrut sa te forteze sa faci ceva ce nu vrei, ceea ce nu e ok
Nu ai de ce sa te simti vinovata, arata-i ca ai demnitate

| ShaOfHatred a răspuns:

"Prietenia dintre un băiat și-o fată,
Prietenie care n-o să meargă niciodată,
Deoarece și pentru că implică sentimente
Și mai devreme-mai târziu se-ntâmplă accidente"

| Adrian5575 a răspuns:

Prima data fa-o si tu cu cineva pe care chiar iubesti, nu cu un bff pe care il vezi de doua ori pe an. E mai placut cu persoana iubita. Vezi sa folosesti prezervativ.

| AllexXtreme a răspuns:

Sa stii ca chiar l ai suparat tare el nu s-a aratat dar iti dai seama ca nu a fost ok ce ai facut l ai activat foarte tare, data viitoare fa o pana la capat numai fi asa copila ca nu te omora faceai doar dragoste, dar na voi stiti e problema voastra.