| alexalx1234 a întrebat:

In ziua de azi fetele se mai bucura cand primesc un buchet de trandafir sau trebuie sa vina la pachet cu un BMW?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce te face sa crezi ca daca ai un bmw va creea atractie fizica? un bmw sau un buchet de trandafiri nu va creea atractie fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea are BMW Victore. Ce mai conteaza ca e din anii 90 si are 400000 de km laughing. E BMW! Nu iti mai bate capul cu intrebari de genul, serios. Mai exista si fete calumea. Putine, da. Dar trebuie sa le cauti. Nu isi pierd ele timpul pe site-ul de genul asta. Cauta in realitate, nu aici.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

La ce fete sunt in Constanta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Le-am vazut la sfarsitul anului trecut laughing. M-am intors in orasul natal dupa ceva ani. Dar ideea ramane aceeasi Victore. Nu o sa gasesti una calumea la colt de strada sau in club, cu tigarea in mana si care isi baga si scoate la fiecare 2 cuvinte.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Pai doar din astea am intalnit in Constanta. Indiferent de locatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mai cauta. Daca stai aici pe TPU sa te plangi, te asigur eu, 101% sanse sa nu gasesti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intâlnire vede de abia un suc, ce buchet de flori si masinã laughing astea le vede dupa ce isi face treaba, de multe foarte multe ori. In rest pe jos acass rolling on the floor
Dacã tu ii dai flori, masina, banii tai de mancare. Ea ce mai poate sa-ti dea...

| oanaOanaoanaOana a răspuns:

Nu tuturor fetelor le trebuie masini sau bani sau cine stie ce prostii. Unele avem nevoie doar de iubire.