| simo102 a întrebat:

Hello! trebuie sa primesc un pachet de la cineva din finlanda l-a trimis miercuri seara si acum este duminica sa imi fac griji ca nu l-am primit? cand o sa vina?

Răspuns Câştigător
| Anonim5566 a răspuns:

O sa vina, e cam departe ca sa ajunga asa repede. Asteapta-te la vreo saptamana.

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai de ce nu te interesezi la firma unde trebuia sa ajunga, asa de mult face pana in Romania?

| simo102 explică (pentru albastrualb77):

Am mai putin de 18 ani

| simo102 explică:

Cine l-a trimis a zis ca o sa ajunga cel tarziu luni marti il timite cu avionul apoi cu masina deci nu dureaza mult cu avionul stiu ca dureza 2 ore cam asa si cu masina o ora deci ar fi trebuit sa ajunga