| ghhfchhhh a întrebat:

Inainte acel prieten vorbea cu mine, acum nu prea ma mai baga in seama. Cineva mi-a bagat in cap anumite lucruri, facandu-ma sa il urasc. M-a jignit de nenumarate ori, desi eu i-am fost alaturi. Mi-e rusine sa ii spun, pentru ca el face misto de tot, nu stie ce sunt alea sentimentele. Sa imi repar prietenia cu el sau sa o rup definitiv?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Daca se comporta asa cu tine de ce sa o repari? Din moment ce tu ai fost mereu alaturi de el iar el acum face misto si te jigneste, inseamna ca nu iti e prieten

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dă-i 2 pumni în cap și fugi.

| peperonies a răspuns:

Si, cum merge clasa a 6-a?

| ghhfchhhh explică (pentru peperonies):

Ce clasa a 6-a? eu sunt in clasa a 7-a