| alina_7796 a întrebat:

Inainte aveam un prieten(de care m-am despartit) ne intelegeam normal! dar el avea fosta care eram prietene doar pe Net in viata reala n-am vazut-o! si dupa ce m-am despartit ei iarasi sau impacat si ea imi povestea ca el vb cu dinsa si ii propunea iar sa se intilneasca atunci cind noi ne intilneam dar ea zicea ca nu poate pentru ca imi e prietena! dar ea totusi il vroia inapoi! si la primit! dar nu e corect daca ea imi era prietena nu era sa mai fie cu el odata? acum eu socot ca ea doar se preface! si niciodata nu o voi mai socoti de o prietena!crying(sadsadsadsad

Răspuns Câştigător
| cristiannn_8836 a răspuns:

Scuze ca iti zic, dar cand ai realizat asta?happy, un prieten adevarat se castiga greu, si se intalneste si mai greu, dintre toti prietenii mei, am doar un singur prieten adevarat.Asa ca pe viitor ai grija ce prietene iti alegi, si nu mai trai pe mess, e o minciuna!