| eumha a întrebat:

Inainte sa ma mut sin scoala un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.si eu l-am refuzat de fiecare data. el a inteles si nu ma mai fortat iar acum sia facut o prietena noua(iubita). dar in ziua in care mi-am luat ramas bun de la toti mi-am luat si de la el si cand ne-am luat in brate am simtit ceva ciudat ca si cum inima miar tremura si m-a luat un fior in tot corpul...as vrea si eu sa stiu ce anume a fost cu fiorul acela?

Răspuns Câştigător
| dydydodox a răspuns:

Pai...sa sti ca si eu am patit asa ceva...

fiorul ala este pentru ca simti ceva pentru el...adica il placi...

si crede-ma... fa orice ca sa fi cu el...

eu am patit asa si pe urma tot eu am regretat si am plans...pentru ca l-am respins pentru ca mai pe tarziu mi-am dat seama ca inseamna ceva foarte important pentru mine...

acel fior cred ca erau "fluturasi in burtica" (adica il placi, simpatizezi, chiar iubesti fara sa stii)

sper ca ti-am putut fi de ajutor:*

5 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Cred ca il placi totusi potzin(l.ai placut nu stiuthinking) sau ai fost emotionata, asa mi se intampla si miehappy

| stress9 a răspuns:

Erau "fluturasii din stomac" daca ai auzit de ei? acestia sunt un semn al indragostirii, dar exista o diferenta intre dragoste si iubire. Este cineva care ma poate conrazice?

| Codru_3505 a răspuns:

Dragoste...simti ceva pentru el...tongue

| oxana_9056 a răspuns:

Inseamna ca simti ceva pentru el. poate nu foarte puternic.
Sau incepe sa iti para rau ca l'ai refuzat... iar acum ca are o noua iubita. t simti mai "atrasa" de el...
Incearca sa iti dai seama singura de ceea ce simti pentru el.winking :*

| MadhaLittleCrazy a răspuns:

Emoty... poathe ca nu iti este indiferenth!winking