| Rux_5597 a întrebat:

Inaltimea conteaza intr-un cuplu?
Intre mine si el diferenta este de 25 cm( port tocuri deci e de vreo 19 cam asa). Credeti ca e foarte mare diferenta?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Din cate inteleg el e mai inalt ca tine. Dar daca ar fi invers? Ati mai fi un cuplu?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu conteaza, mie imi plac fetele micute ori foarte inalte. big grin

| cary a răspuns:

Inaltimea? din punctul meu de vedere nu prea conteaza...cred ca este cel mai absurd lucru ca 2 persoane sa se placa si sa nu se combine sau sa isi inceteze relatia din cauza inaltimii! nu spun ca nu am intalnit astfel de cazuri, sm intalnit,,, ...si inca multe... dar fiecare are pretentiile lui!

| buburuzzz a răspuns:

Atita timp cit tu te simti bine, parerea celor din jur nu mai conteaza, daca dragostea voastra e mare (cum sper) ...atunci proportiile sint un fleac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea văd legătura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pentru voi nu conteaza, atunci altceva nu mai are importantawinking

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Inaltimea nu conteaza.De exemplu iubitul meu este mai scund decat mine si in plus port si tocuri.

| Stefan_7266 a răspuns:

E bine...adica na. e ceva diferenta, dar nu cred ca asta e problema... daca va iubiti nu lasati lucrul acesta sa va stea in cale.

| myhaitza_3919 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea... daca exista dragoste reciproca...astea sunt chestii trecatoare...Numai DRAGOSTEA conteaza!

| magienoire200 a răspuns:

Ruxy, de ce conteaza parerea celor din jurul tau? Sunt persoane care nu au nici o importanta in viata ta iar tu tii cont de parerea lor? Traiste-ti viata cu cine-ti place si cum iti place fara sa ceri parerea nimanui. Daca vrei parerea cuiva atunci asculta-ti SUFLETUL! EL, nu te va mintzi niciodata!