| alexa19 a întrebat:

Inca nu am reusit sa il uit pe fostulsad cu toate ca a trecut o luna si ceva... o prietena de-a mea mi-a prezentat un baiat, am fost mai mult de gura ei la intalnirea cu acest baiat.Lui i-a placut de mine, ne-am dat id, am mai vorbit si pe mess si dupa vreo cateva zile m-a intrebat daca vrea sau stayu cu el...este dragut tipul, nimic de zis dar eu inca nu l-am uitat pe fostul.
Sa ii dau o sansa acestui baiat?
Ce ati face daca a-ti fi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Diux96 a răspuns:

Da-i baiatului o sansa happy
Daca o sa astepti sa il uiti fara sa faci un efort nu rezolvi nimic ...asa poate te ajuta noul baiat happy