| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Inca o problema cu metin2united... intru in el si scriu numele si parola si imi apare connection to the server... asa ceva. si de acolo nu mia face nimic si am incercat si chiar am resteat calcu si nu merge. ce pot sa ii fac? plzzzzz ajutati-macrying

Răspuns Câştigător
| doKKz a răspuns:

Incearca sa intri la alti si vezi daca merge. Daca merge la altii si nu merge la tine, reinstaleaza metinul si incearca din nou. S-ar putea sa fie serverul in constructie (se adauga mobi, mape noi etc.)
Bafta! Sper sa iti meargawinking

1 răspuns:
| bogdanbb a răspuns:

Asteapta putin poate se fac ceva lucrari la server.nu dispera incalaughing