| Denis_1354 a întrebat:

Incep cu asta am 15 ani.Am fost la dermatolog acum o saptamana si mi-a dat multe creme cu care sa ma dau. bun le-am cumparat, m-am dat cu ele saptamana asta si se vad efecte.nu mai apar si se usuca. cele mai multe cosuri le am pe obraji si barbie dar imi trec.pe obraji mai am si niste pete rosi nu stiu cum sa le zic... dar acolo or fost cosuri mari si era ca niste cheaguri de sange dupa ce le spargeam.acele pete imi v-or disparea? intreb de curiozitate ca oricum peste o luna merg din nou la dermatolog la control. si pentru cei care ma intreaba cu ce creme ma dau is vreo 6-7 si or costat in jur de 3-4 mil si is 2 pastile care or costat 1 mil si ceva.Intreb din nou acele pete de pe obraji imi vor disparea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acele pete vor disparea in timp, dar poate dura chiar si 5 luni(sau chiar mai mult)pana la disparitia completa a acestora.