| OfataOricare a întrebat:

Daca ai putea avea o putere ce putere ai dori?
Cel m-ai bun raspuns primeste funda.

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Invizibilitate.Astfel le-aş oferi oamenilor ce merită.

| William a răspuns:

Omnipotenta.

| AlexAleex a răspuns:

Intoarcerea in timp, deoarece cu ea as putea repara multe greseli.

| LoveSleep a răspuns:

De a nu vedea greșelile gramaticale în scris.

| Mayar a răspuns:

Puterea de a controla apa in toate starile ei : solida lichida gazoasa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Teleportarea in combinatie cu invizibilitatea. thinking devil

| Anonima0000000000 a răspuns:

Sa zbor

| CristinaSNC a răspuns:

Sa fiu sincera, mi-as dori sa pot sa stiu ce gandeste un om despre mine fara sa il intreb, doar sa ii aud gandurile oarecum, m-ar ajuta mult laughing

| BlackArt333 a răspuns:

Super inteligenta. Sa pot face lucruri doar constiuind un plan in capul meu. Sa pot rezolva probleme, sa descifrez repede leacuri pentru boli etc.

| SetYourselfFree a răspuns:

O superputere pe care să o folosesc în interesul celorlalţi.Să vindec boli incurabile.

| AalLeExX02 a răspuns:

Sa pot opri timpul in loc.

| OfataOricare explică:

Eu as alege puterea ( Daca v-ati uitat la Razboiul mintilor, fata care l-a omorat pe timpul de la Divizie in avion ) NU stiu cum se numeste puterea.

| ThinkingAt a răspuns:

Puterea de a avea orice putere.
Așa am orice putere: puterea de a citi gânduri, puterea de a vindeca orice boală, puterea de a zbura, puterea de a fi invizibil, puterea de a ajunge în orice perioadă a timpului (trecut, prezent și viitor) și orice altă putere.

O seară frumoasă.

| Anamariasms11 a răspuns:

Statul cu capu' pe calorifer big grin

| ailyn22 a răspuns:

Cand ma gandesc la ceva sa sa intample