| Lora1 a întrebat:

Indiferenta doare? big grin

17 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da.

| mona a răspuns:

Cel mai tare doare indiferenta

| Iubibilăă a răspuns:

Sigur ca te doare dar devii mai puternica.
Pa, pa.
sad

| MeConstantine a răspuns:

Mai tare decat restul pentru ca daca o persoana a tinut la tine si tu ajungi sa fii indiferenta fafta de ea, aceea persoana va suferi foarte mult, mai mult decat daca o ranesti sau ii faci ceva rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, în ce parte a corpului se găseşte?

| Ionut_Frunza_Bobi_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,foarte tare.
De exemplu : Te-ai certat cu mami tau, si tu nu mai vrei sa vb cu ea, si atunci cand vrei sa va impacati si sa nu va mai certati, ea nu mai vrea sa vorbeasca cu tine, nu te mai ajuta, nu iti mai face de mancare si multe altele timp de o saptamana. Cum te-ai simti?

| Lora1 explică (pentru anonim_4396):

Nu e in nici o pare din corp laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lora1):

Dacă nu se află în corp, n-are cum să doară.

| Lora1 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| nowar a răspuns:

Daa,e cumplita straight face depinde acum si in ce situatie ne referim la indiferenta daca tu ai tratezi pe altii cu indiferenta sau ei pe tine:-\

| Dlkee a răspuns:

Indiferenta doare, mai tare ca orice, sad, dar te poate face si mai puternica. :*

| MLorand78 a răspuns:

''Opusul vieti nu este moartea ci indiferenta '' este un citat care cred ca a si castigat premiul nobel acum mai multi ani. S-ar putea sa doara insa ai putea sa faci indiferenta altora indiferenta pentru tine.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Da...pe unii mai tare. Pe altii mai incet.
Depinde de caracter!

Bafta in continuare!

| andri22 a răspuns:

Foarte tare!

| girl00 a răspuns:

Daca ii pasa de tine persoanei respective cu siguranta da..indiferenta doare cel mai tarebatting eyelashes

| BlueEyes16 a răspuns:

Daca cineva te iubeste, te-a iubit sau tine la tine normal ca va suferi; va simti o ''durere sufleteasca''.De aceea eu cred ca da, indiferenta doare.

Întrebări similare