| Drums a întrebat:

Indiferenta face multe...am observat ca un baiat e mai atras de tine cand nu il bagi in sema ...de ce?:-)happyhappyhappylaughinghappy:X:X:X
multumesc:d

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Naiba ii mai intelege pe baietiioh go on
Ba vor sa fie abordati discret, ba cu tupeu, ba vor sa faca ei primul pas, ba sunt timizichatterbox

| Bacemi a răspuns:

Asta e cu doua taisuri. Iti spun ca indiferenta atrage un baiat care nu vrea pe moment o relatie serioasa. Atunci cand vrei ceva serios si iubesti partenerul nu agreezi astfel de gesturi. E o prostie chestia cu indiferenta. Oricum vei parea uneori indiferent prin felul tau de a fi. Excesel dauneaza mult. Mai degraba spui partenerului sincer ce te deranjeaza la el. Poti face un joc pentru a fi mai placut si sa nu se supere asa tare. Indiferenta e o prostie. E o arta atunci cand stii sa o manevrezi. Nu oricine poate face asta.

| Firefly a răspuns:

laughingBaietilor le plac fetele care se lasa greu, pentru care trebuie sa lupte ca sa le cucereasca. laughingHm... e ceva tipic baietilor, nu incerca sa intelegi.

| minu a răspuns:

Nu chiar nu.Eu sunt baiat si imi cunosc "rasa"! Crede-ma ca nu ne place sa fim tratati cu indiferenta ma rog nu vorbesc chiar in numele tuturor big grin. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea are o indeferenta in ea de ma uimeste...cateodata simt ca stau degeaba cu ea si ca nu mai avem o relatie, dar nu ma lasa sufletu sa ies cu altele la un suc sau altceva poate se schimba mai astept ca imi place mult de ea, si daca nu, PAlaughing