| anonim_4396 a întrebat:

Inelele de la Avon ruginesc? Imi plac foarte mult inelele acelea la set in cutiuta verde:X:X:X:X
http://hi5.com/......otoUser.do

dar nu vreau sa mi-i iau si sa se faca urati. Stie cineva daca ruginesc daca ii are cineva? fundita

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai eu le am.deocamdata nu s-au innegrit.dar banuiesc ca o sa faca urate.Vezi ai grija ce marime iti iei pentru ca mie mi-au venit marime mai mare si nu a putut sa mi le schimbe.

6 răspunsuri:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Nu ruginesc, eu ai am dar nu au patit nimic

| dydy1 a răspuns:

Toate bijuteriile de la avon se fac urate, eu am ceasul ala de 90 de ron care era alb si in 2 saptamani s-a inrosit

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Nu am inelele dar pot sa iti spun ca, din cate stiu eu, nu ruginesc. Si in caz ca ai probleme cu alergiile, nu faci nici alergie de le ele, pentru ca nu contin nichelwinking

| papushikroz a răspuns:

Deci inelele nu le-am luat dar sunt extrem de multumita de bijuteriile de la Avon.Mi-am uitat odata intr-un buzunar colierul acela cu 5 pandantive care era in borsurile din 2009 si l-am pus la spalat.Cand l-am scos din masina de spalat, in loc sa rugineasca a devenit mai stralucitorwinking Deci merita sa iti iei inelele :*

| Jelly_7813 a răspuns:

Da eu ii am...si s-au cam innegritbig grin
te sfatuiesc sa ti-i iei ca nu se innegresc chiar asa de repedebig grin

| Andra_4003 a răspuns:

Mey deci eu mi-am luat si supa 1 zi mi sau insosit putin.dar nu le-am puratat prea mult insa nu stiu sigur dar m-am dat cu fixativ si dupa ce s-a uscat am dat cu mana prin par ca sa il aranjez...si de atunci s-au cam inrosit asa putin. faza e cum sa sterg roseata aia de pe ele.asi incerca cu pasta de dinti si cu periuta ca mai am un lant placat cu aur si o bratara si la ele merg. Pentru comenzi Avon contactati-ma pe adresa de mess andutza998 aici va pot da comanda daca sunteti din iasi.Multumesc!