| SomeoneElse a întrebat:

Insfarsit eram si eu fericita si cand vine mama cu vestile, asteptam sa aud ceva de bine..de unde, aud ca am picat prosteste la bilingv cu un 5, 6 crying Nu stiu ce sa ma mai fac, ce am atatea ghinioane pe cap.Deabea imi mai schimbasem starea asta trista si iar mi-a venit.De ce am atatea ghinioane? crying Nimic bun nu mi se intampla in viata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca ai luat nota mica nu e ghinion, e o consecinta a faptului ca nu te ai pregatit pentru respectivul examen. norocul il mai faci si cu mana ta

| Ivanovicius a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti suni cel mai bun prieten, sa ai un umar pe care sa plangi. Iar mai apoi sa vorbiti si poate primesti niste sfaturi. Desi ai putea primi si unele virtuale, cele mai bune le primesti de la o persoana foarte apropiata, ce te cunoaste si care te stie. Noroc!