| anonim_4396 a întrebat:

Sunt trista si nu stiu de ce crying! Imi vine sa plang, nu am chef de nimic...si daca stau sa ma gandesc nu am motiv sa fiu trista crying viata mea e ok am tot ce imi trebuie crying. Oare de ce sunt trista? Cum as putea sa ies din starea asta?crying Urgent! Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Nutzlos a răspuns:

Hmmm... cum zicea si Elysaa, toti avem cate o perioada din asta, si eu cateodata ma intristez din senin si ma simt foarte aiurea. oricum, incearca sa iesi din starea asta, asculta niste melodii mai vesele, iesi afara cu prietenii, sau chiar si pe internet, sunt siteu-uri cu poze amuzante etc. iti recomand 9gag.com e un site destul de dragut cu poze amuzante si alte chestii, mereu ma simt mai bine dupa ce vizitez site-ul asta big grin. sper ca ti-am fost de ajutor. si sper sa iti revii din starea asta curand :*winking

1 răspuns:
| Elysaa a răspuns:

Si eu ma simt uneori asa! Cred ca fiecare dintr`e noi avem perioade d`astea.Nici eu nu`mi pot explica de ce big grin