| tymo20 a întrebat:

Intr-o festivitate la sfarsitul clasei a 8-a, elevii unei clase vor organiza un scenariu in care elevii vor scoate la tabla profesorii si il vor intreba pe fiecare profesor in parte ceva referitor la orele ce le-au petrecut impreuna, o intrebare care sa aiba legatura cu materia predata (de ex.:"Doamna profesoara de romana, ce opera literara ar fi ora la clasa noastra?"). Vreau si eu de la voi cate o idee de intrebare pentru fiecare profesor.

1 răspuns:
| deyutz95 a răspuns:

Si atunci care mai este farmecul? intrebao pe profa sau proful tau de mate sa zica ceva despre eminescu(sa fie amuzant)pe proful sau profa ta de romana intreab-o din lectiile care leai facut la fizica/chimie (sau mate daca nu ai facut asa ceva)