| alexandraioanam a întrebat:

Am nevoie urgent de o idee
Deci sunt la sfarsitul clasei a opta si am nevoie de o idee, gen tricourile alea care semneaza toti elevii si profesorii
ceva original va rooooooooooooog
dau funda

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Chestia cu tricuourile albe este o traditie draguta, ar trebui pastrata, dar va puteti face acel oracol parca (faceau fetele cand eram eu mai mic, era o chestie cu intrebari pe fiecare foaie) puteti face fiecare cate un caiet in genul, sa lipiti pe foaie poza cu cate un coleg si sa va semnati pe pagina cu poza voastra si sa va scrieti acolo "Dedicatiile"

6 răspunsuri:
| DixxieMdl a răspuns:

Paaai ai putea sa... nu stiu ...sa iti iei poseta / o geanta alba si sa iei marcare colorate si sa se semneze pe ea sau sa scrie un mesaj scurt pentru tine!

| DixxieMdl a răspuns:

Pai a zis " gen tricourile alea care semneaza toti elevii si profesorii
ceva original va rooooooooooooog" adica altceva

| Bolley a răspuns:

Ati putea sa faceti tricouri care sa va reprezinte clasa si sa le purtati si sa faceti si unul pentru diriginte happy

| alexandraioanam explică (pentru Bolley):

Ceva mai diferit ca majoritatea claselor din scoala au facut ceva. caut ceva mai original puppy dog eyes

| Bolley a răspuns (pentru alexandraioanam):

Nu ati inteles ce trebuia laughing adica sa faceti tricouri la comanda (la smile photo de exemplu) si sa imprimati pe ele ceva care sa va reprezinte. acum nu stiu in ce clasa sunteti si detalii, dar sa zicem ca faci un tricou cu un creier pe el (zic si eu laughing ). Si faceti 30 de tricouri la fel si sa le purtati cu totii si faceti si pentru diriginte ca sa il poarte si el. acum depinde daca il puteti convinge laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru alexandraioanam):

Chestia cu tricuourile albe este o traditie draguta, ar trebui pastrata, dar va puteti face acel oracol parca (faceau fetele cand eram eu mai mic, era o chestie cu intrebari pe fiecare foaie) puteti face fiecare cate un caiet in genul, sa lipiti pe foaie poza cu cate un coleg si sa va semnati pe pagina cu poza voastra si sa va scrieti acolo "Dedicatiile"

| Alina_Alina_1990 a răspuns:

Da cum a spus si bolley iti poti lua u tricou sa se semneze toata scola dar nu lua u un alt tricou pentru diriginte roaga-l sa se semneze pe acelasi.
funda?