| anonim003 a întrebat:

Intr-o relatie conteaza inaltimea? Voi cati m aveti? happy

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Nu conteaza inaltimea! Punem in aplicare proverbul "Dragostea nu are varsta" insa nici inaltime. Daca iubesti q adevarat nu trebuie sa renunti la ea doar pentru atat lucru precum inaltimea laughing Este un motiv banal care nu s`ar efectua niciodata daca dragostea dintre cei do ar fi adevarata.App eu am 1, 64laughing

3 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Eu cu prietenu meu suntem cam la aceeasi inaltime.important e sa va iubiti.

| Ilonaa a răspuns:

N-are absolut nici o treaba inaltimea laughing
Eu am 1.64 si prietenul meu are 1.75. Uite de exemplu primul meu prieten era foarte inalt si asta nu ne-a impiedicat sa fim impreunawinking Avea vreo 1.85 si eu la 14 ani aveam vreo 1.58 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista persoane pentru care conteaza si tin cont de asta. eu am 1, 75 metri.