| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre o relatie intre adolescenti si una de dragoste?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti avea o relatie de dragoste si in timpul adolescentei chiar incepand de atunci si aducand-o la un alt nivel in timp. Probabil ca tu voiai de fapt sa te refei la o relatie adolescentina, care e doar intre doi adolescenti care nu au sentimente puternice unul pentru altul, nu e o relatie serioasa, care nu se bazeaza pe iubire.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nici una

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unii dintre voi puneti intrebari doar asa de dragul de a intreba? Intrebari fara logică.

| Violleta2022 a răspuns:

Ha..ha..ha. este ca si cum ai intreba: care-i diferenta dintre o masina si durerea de la picior.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, nu cred ca am prins exact cei doi termeni aflati in opozitie.

Deci diferenta dintr-o relatie de dragoste si una?
O relatie intre adolescenti, poate sa fie de dragoste.

| Goete a răspuns:

O relatie intre adolescenti poate fi de dragoste.
Sau de colegialitate
Sau de multe feluri.

O relatie de dragoste, e De Dragoste. Intre adolescenti sau pensionari

| chuckmanson a răspuns:

Ce întrebare idioata mai e și asta? Vreo sa spui nu pot avea relații romantice?

| MustarIute a răspuns:

Relațiile la adolescenții sunt pline de greșeli pentru că nu sunt constanți, nu știu ce vor, nu se gândesc la viitor confunda sentimente gen cred că sunt mari îndrăgostiți când poate sunt doar atașați și când întâlnesc adevărata iubire își dau seama că au simțit aproape nimic in fosta relatie sau au stat de plictiseala sau că nu știau mai mult
E complex

| Goete a răspuns (pentru MustarIute):

In schimb priveste ce perfecte sunt relatiile intre adulti, cum fac copii si ii lasa fara mama, fara tata si fiecare merge pe drumul lui in lta relatie- adolescenti, invatati de la adulti!

| MustarIute a răspuns (pentru Goete):

Nu a zis nimeni că sunt perfecte dar problemele sunt diferite la vârstele alea, una e că te superi că nu ți-a luat un ghiocel și alta că nu ți-a platit pensia
. și ăștia care fac copii și îi lasă aiurea tot la 18-23 de ani ii fac
La vârstele cele mai cretine

| Goete a răspuns (pentru MustarIute):

Si poate e mai important ca nu ti-a luat un ghiocel decat ca nu ti-a platit pensia - dar asa e adultii nu mai sunt romantici ci materiali.