| costica006 a întrebat:

Intr'o zi am plecat cu prietenul meu la antrenament si dupa ne'am intalnit cu prietena lui care a venit cu o fata... m-am indragostit de fata aceea. ea ii place de un baiat care il cunosc iar baiatul acela nu o place nu stiutiu cum sa o agat pe fata asta sa fie q mine sad imi raspunde'ti plssbig grin

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai comorta-te si u mai bine cu ea, cere-i id si vb pe mess, invit-o undeva...Sunt multe de facut daca vrei sa o agati.big grin
Succes!winking

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma bucur ca sfatul meu ti-a prins bine happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau sa vorbeasca cu prietena lui si sa-i zica prietenei ei sa o ia mai mereu cu ea. Si prietenul tau sa te ia mai mereu cu tine cand iesiti pe undeva... de acolo iese lipeala.
(Scuzati exprimarea laughing )

| cooola a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau, iesiti la un suc, sau vorbeste cu ea pe mess.sunt multe posibilitati.Acum depinde si de ea

| costica006 explică:

Pai am vb q el dar nu stiu cum sa vb pe mess q ea...big grin.de felul meu nu sunt timid dar.big grin

| costica006 explică:

Ms la toti mumoasa asa am sa fac tongue

| luloaie a răspuns:

Din cate am citit eu esti un baiat de treaba...parerea mea este sa vorbesti cu ea pentru ca nu te costa nimic, iar daca la baiatul acela nu ii place de ea du-te tu fi indraznet numai sta...nu suferii... du-te si vorbeste cu ea... sti tu incercarea moarte n-are...incearca poate...mai sti? pop:*