| LifeisBlack a întrebat:

Intr-o zi eram cu cea mai buna prietena in pauza..stam ce stam si... apare baiatul pe care il plac :O
El mergea afara si se apropie de cam mult de mine :O si zice:
-Bau (stie ca il plac, a vrut sa vada cum reactionez) laughing
Era asa aproape incat daca se apropia putin mai mult ma saruta (asa mi s-a parut)
Cand a plecat afara..prietena mea imi zice:
-Eu cred ca te place happy

Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Prietena ta e foarte desteapta!

| R0R0 a răspuns:

Ca te place, desigur.

| NH4OH a răspuns:

Probabil te place, dar nu uita să sesizezi comportamentul lui și în alte situații. Contează și cum se poartă cu tine, dar și cu ceilalți pentru că așa își arată adevărata personalitate. Dacă continuă să se apropie de tine și se poartă mai diferit cu tine, atunci fii sigură că te place și ar trebui să vrbești cu el despre asta.
Baftă, fundă?

| Agenta000 a răspuns:

Cel mai simplu il poti intreba! Asa vei afla, daca ai emotii nu-i nimic, e firesc. Sa-mi spui cum a mers ok?winking