| Aly07 a întrebat:

(Intrebare adresata in special fetelor) Cum vi se pare palaria? Raspunsuri sincere va rog :) http://musicismydrugss.blogspot.ro/p/poze.html

Răspuns Câştigător
| LaLaEvryDay a răspuns:

Este frumoasa doarr din pacate culoarea acelei benzi de pe ea este putin batraneasca. In rest este okei.winking

| Aly07 explică (pentru LaLaEvryDay):

Ar arata mai bine daca as scoate acea banda? happy

6 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Mie sincer..nu imi place.Mi se pare batraneasca...de fapt nu imi plac palariile in general, doar alea de plaja, purtate de fete.

| τττ a răspuns:

Draga Aly07, arata frumos, dar trebuie sa-i scoata banda aceea deoarece ii da un aspect batranesc si uzat.Ar arata super pe un baiat imbracat in haine la moda.ATENTIE! Sa nu o asortezi in viata da la costum(aici nu conteaza daca e cu sau fara banda) pentru ca ar arata naspa naspa naspa si foarte batranesc!

| Aly07 explică (pentru τττ):

Draga τττ, am scos acea banda inca de la raspunsul lui LaLaEvryDay si cred ca arata foarte bine pe mine, dar acum mai pus intr-o postura proasta pentru ca nu stiu careia dintre voi doua sa-i dau funda. Cred ca potrivit ar fi sa-i dau ei funda fiindca mi-a raspuns prima, iar tie iti voi da voturi. Mersi mult!

| Rebecaaaa a răspuns:

Mie mi se pare superba. Este simpla deci e perfecta

| Sim0 a răspuns:

Simpla si foarte draguta :].