| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare: Cum se da fundita! Cine raspunde primeste funditalaughinglaughing

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns iti apare o chestie in forma de fundita pe care scrie 1. Dai click pe aia si apoi pe 'OK'. Bafta la funditat! :*

| Zoet a răspuns:

Folositor la toate, dar nu stiu la cine sa dau funditasad!

| croissant a răspuns:

Uite de exemplu, la comentariul meu, in dreapta apare un fel de medalie, si daca dai click pe ea, declari raspunsul meu castigator.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Poi pui o intrebare si care ti se pare cel mai folositor raspuns...ai in dreapta lui o fundita. Da'i click pe ea!
Bafta.big grin
Fundita?! PLS

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai dupa ce da cineva raspunsul folositor tie ii dai funda care se afla in dreapta si e gri si apesi pe ea si iti apara o catuta unde dai ok...(dai fundita raspunsul folositor tie )

Si este in avantaj personei carei iai dato pentru ca prin ea face puncte care il ajuta sa devina expert TPU... dar nu numai funde il ajuta cu punctaju ci si la raspunderea unei intrebari sau a unui vot folositor sau inteligent (se afla sub raspunsul unei persoane )si daca raspunzi primul sau al 2 sau al 3 sau al 4 sau al 5 priemesti puncte sper ca a inteles la ce sunt bune fundele si cui e in avantaj

| Namastee a răspuns:

In dreptul fiecarui rasp e fundita... dai pe ea apoi yea.si pam pam... mi-ai dat o funtita big grinbig grin

| A_7901 a răspuns:

In dreapta raspunsului pe care il primesi apare funda pe care dai click daca vrei sa o acorzi.Iti urez la multe funde!

| Izzaabellaa a răspuns:

Langa raspunsul utilizatorului apara o funda si sub ea scrie declara raspunsul castigator.

Sarbatori fericite!

funda?batting eyelashes