| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare de baieti : Cum v-ar placea sa arate fata perfecta, cum sa se poarte, etc? big grin funda la cel mai interesant rasp si vot restul

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Incep cu fizic :sa fie frmusika,(adica cam la limita :nu grasa dar nici slaba,sa aiba niste forme,sa fie bine imbracata etc., si sa fie placuta :sa nu fie isterica,suparacioasa, sa se poarte bine cu toata lumea,sa stie cum sa-mi ofere afectiune etc.)Acum ce apreciez la o fata:
Apreciez sa fie sincera si sa nu se jeneze sa-mi zica chesti care probabil nu ma intereseaza,dar sa vad ca mi se destainui.
De asemenea apreciez: dragostea de parinti,(mi se pare un lucru foarte frumos sa vad o fata care chiar e atasata de parinti), independenta (sa nu apeleze prea mult la iubit, sau la parinti), si imi place mult la o fata care face orice ii sta in putinta ca sa-si obtina scopurile.
Sper ca te-am ajutat. funda?:d

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am pretentii la asa ceva mai ales stiind ca cauta bani eu nu sunt bancomat la domiciliu si nici mura in gura nu le dau, out bitches and alone forever.

| Fotbalistul a răspuns:

Sa fie modesta, sensibila, fara fite. Si din punct de vedere fizic inaltime medie, par lung (brunet), ochi albastri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sa arate, ca o floare.sa fie frumoasa,curata,sa vorbeasca frumos,inteligenta nu trudita ca tine, si cu doua funde la codite, ca sa nu-i mai trebuiasca funda ta.