| ZigZagMTFK a întrebat:

Intrebare intrebatoare laughing : De ce murim? sad

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Pentru că aşa e " regula "naturii.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că ne-am împlinit scopul în viață.

| Deriss01 a răspuns:

Pentruu ca asa trebuie thinking adicaa totii ne nastem pentruu a murii. cred laughing

| TheStory a răspuns:

Pentru ca am trait destul.

Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

De prosti in majoritatea cazurilor ( vezi 1000 ways to die)

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai asa e viata.Ne nastem si murim.Tu traieste'ti viata din plin!

| Chronicles a răspuns:

Fiindcă aşa a vrut Domnul.

| GăbițuGabriel a răspuns:

De ce oare murim? laughing Pentru ca asa trebuie sau asa este ciclul vietii al naibii nu puteam sa fim nemuritori rolling on the floor.

| AdeeMaria a răspuns:

Pentru ca asta e viata omului... ne nastem si murim laughing Simplu day dreaming
Sau pentru simplu fapt ca aceasta sa devina o intrebare intrebatoare laughing

| xXxRadu a răspuns:

Murim din mai multe motive...
1) Ca sa lasam familiei mostenire o gramada...de facturi neplatiterolling on the floor
2) Ca uni sa scape de neveste dar nu tine mult ca pana la urma si ele mor laughing
3) Murim de plictiseala si sa ocupam spatiu in cimitir pentru care trebuie sa platim impozit ca sa unflam buzunarele nesatulilor din parlamentrolling on the floor))

| Elenutxz19999 a răspuns:

Nu stiu! Dar nici nu vreau sa ma gandesc ca mai am 10 zile sau 60 de ani de acum! =]]]]]]]

| BeautyBoss a răspuns:

Ca sa nu fim asa multi pe planeta!laughing