| 2696 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru baieti dar sa-mi raspunda si fetelebig grin pe la greutatea de 58 kg la 165 cm cum e din punctul vostru de vedere? vi se pare a fi gras?

6 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Cam da dupa mine peace sign

| LucianGabriel a răspuns:

Depinde ce varsta ai, da din poza reiese ca arati destul de binewinking

| Alex >D a răspuns:

Pentru o fata este ok, pentru un baiat, mi se pare ca e micut, din cauza inaltimii.

| danny_5176 a răspuns:

Mai, sincer, atat am si ew si mi se pare putin peste normal.
dar lasa ca arati bine nu iti mai face atatea griji oh go on

| HappyYoyo a răspuns:

Depinde cum te simti tu! nu da doi bani pe parerea lor, daca tie ti-e bine asa, atunci super. daca tu simti nevoia sa mai slabesti, atunci fa outin sport, incearca sa faci o distractie din asta, nu un scop! nu uita, tu trebuie sa te placi, nu ei. happy