| anonima122 a întrebat:

Intrebare pentru baieti (15-25 de ani). sa zicem ca v-ati indragosti de o fata, care este frumoasa dar are vergeturi, celulita, etc; ati mai vrea sa fiti iubitul ei?

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Nu stiu sigur daca ai pus bine intrebarea. Din moment ce tipu e indragostit, nu cred ca i-ar mai pasa de chestiile alea DACA tipu chiar e indragostit tongue

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Eu cred ca toate fetele au o fixatie pentru fund.Se uita in oglinada si au impresia ca ceva nu e in regula sau isi cauta singure defecte. Daca e ceva minor nu e nici-o problema.Pentru mine e important aspectul fizic. Dar nu e sfarsitul lumii. Poti scapa de ele sau ameliora vergeturile chiar si prin simpla aplicare a unei creme special conceputa pentru(zilnic sau in sedinte repetate). pa

| Narfundo a răspuns:

Nu m-as indragostii de o astfel de fata.Probabil as fi prietenul ei. Dar nu iubit.