| boss1234567 a întrebat:

Am o întrebare pentru baieti si fete.Voi cine credeți ca is mai multi perverșii? fetele sau baieti.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Ambele tabere, scopul definește omul.
Pa, pa.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

In vorbe femeile
in fapte barbati

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca femeile...pentru ca ele se ascund dupa tot felul de trucuri. Macar barbatii se dau singuri de gol.

| Cristiann25 a răspuns:

Eu zic sa te uiti seara cand o fac ai tai si o sa-ti dai seama fara sa ne mai intrebi.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Omul in general.

| e7d7n7 a răspuns:

Întrebare idioată.
E ca şi cum ai întreba cine-s mai proşti, fotbaliştii sau babele care circulă cu tramvaiul la ora 14:30, când ies elevii?

| UngUrU777 a răspuns:

Cred ca baieti!

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Hristos a Inviat!
Nu cred ca este vre unul mai pervers decat celalalt! Depinde pur si simplu de persoana!

| LittleLuciane a răspuns:

Amandoi cu totii suntem oameni gresim

| ThePokemon a răspuns:

Depinde de persoană, de exemplu eu mă port mai pervers cu o persoană după ce o cunosc mai bine. Deci părerea mea este că depinde felul persoanei.

| sangrela a răspuns:

laughing BUNA ITREBARE IMI PLACE. Eu sunt fata SI VA POT SPUNE CA fetele sunt mai perverse decat baietii laughing

| icekiller a răspuns:

Amandoi,toti suntem oameni.