| Antrax a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce fel de fete va plac cele care se lasa mai greu sau cele care se lasa usor?

Răspuns Câştigător
| alexboy a răspuns:

Amandoua

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Care se lasa usor sunt constient ca mai mult de o aventura n-o sa fie. Asa cum se lasa la mine, se poate lasa si-n viitor.
Care se lasa greu au un avantaj dar depinde. Daca fac asta din orgoliu sau teribilism, la ce rost? Dragostea, atractia vine de la sine cu timpul. Unde e iubire nu cred ca se poate pune problema de lasat greu sau usor.

Shin
| Shin a răspuns:

Depinde... Imi plac foarte mult fetele care stiu ce vor si nu le e rusine sa spuna. Dar! Imi place si o... provocare.winking
Shin.

| RetroX a răspuns:

Personal le prefer pe cele care se lasa mai greu, dar care totusi iti dau si o mica atentie (nu te ignora complet tongue).
Fetele care se lasa usor banuiesc ca sunt "usoare"!hee hee

| Encore a răspuns:

Depinde de ce plan urmez
Daca vreau o fata pentru o relatie de durata, vreau sa se lase mai greu, dar nici exagerat de greu.
Pentru o avetura, sa se lase dupa juma' de ora laughing)

| andreyusnice a răspuns:

Eu iti dau un raspuns sincer.Baietilor le plac foarte mult fetele care se lasa mai greu(dar nu sa ignore baiatul complet). Daca primesti totul pe tava unde mai e farmecul? Dar le mai plac si fetele care nu le e rusine sa spuna ce simt.Deobicei cele care se lasa usor nu vor tine o relatie de durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal k cele care se lasa greu si le dau batai de cap....indiferenta omoara omul

| ionutdragomir a răspuns:

Cele care se lasa mai greu! Trebuie sa muncesti un pic ca sa obti ceva indiferent ce este. Daca primesti tot pe tava unde mai e farmecu?