| Katherineeeeeeee a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce fel de fete preferati?
cele care se lasa:
1-usor
2-greu
3-foarte greu
spuneti si motivul
funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Suntem la pescuit aici, o fata nu-i de agatat, la prima intarnire vorbesti serios cu ea vezi ce are in cap, apoi vezi ramaneti prietenii sau faci o relatie cu acea persoana, nu aleg nici o varianta totul e relativ, 1 = poate ca se lasa usor ca te place asta nu inseamna ca e c
2 poate ca te place dupa mai multe intarnirii
3 poate e lezby
femeia, fata e un om nu poti agata un om, fiti mai rationali

13 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Cele cu tatele mari

| Katherineeeeeeee explică (pentru MasterYoda):

Pe tine te intereseaza doar sanii?
nu te-ar interesa daca ar fi curva?
nu va pot intelege pe unii... dar mnah asta este nu am ce sa va fac este alegerea voasta

| MasterYoda a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Dupa cum scrii, eu cred ca tu ai ochii mamei tale, corect?

si sanii tatalui tau! big grin

| Katherineeeeeeee explică (pentru MasterYoda):

Crezi gresit laughing))))))

| MasterYoda a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Atunci, esti grasa

| Foartesecret a răspuns:

Cica sa aiba sanii mari. Da pe bune acum laughing..Toti se uita la sanii fetelor si atat ii vede si gata pune mana pe ei si gata. in rest rolling on the floor)...

| IonuţR1995 a răspuns:

Eu as zice numarul 3. ca daca o cuceresc stiu ca am facut tot posibilu si ca totul a meritat laughing.

| DarkBlood32 a răspuns:

Sunt fata.

| Zeflemitoarea a răspuns:

De ce?
Te încadrezi în prima categorie?

| Katherineeeeeeee explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu... nu ma incadrez in prima categorie

| SakonSIUkon a răspuns:

Aspectul conteaza pentru toti m-am saturat laughing)

| Sorinacio a răspuns:

De toate, dar sa respecte o conditie:sa fie frumoaselaughing

| octha a răspuns:

Daca e 1 inseamancas curve
daca e 2 inseamna ca ai de muncit la ele sa le convinga baietii
daca e 3 inseamna ca s-ar putea sa nu faca nici trebuie cu ele
eu zic ca intr 1 si 2 e ok