| elena272 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce vi se pare atractiv sau cum va poate atrage o fata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu inteligenta ei, printr-un comportamnet frumos, si cat mai naturala si decent imbracata.
Imbracamintea sexy, sumara si machiajele intense si stridente atrag doar un anumit tip de baieti: cocalari si golani.

| StoicAnalysis a răspuns:

La prima vedere, ar fi formele si cat de frumoasa este la fata ( pana la urma asta vezi prima data la un om ).
Si apoi daca imi place de ea fizic, ma uit si la caracterul ei. Daca ma inteleg cu ea, o sa mi se para si mai atragatoare decat am vazut-o prima data, pentru ca personalitatea ii da un boost sa zic asa, si la fizic. Dar daca are o personalitate toxica, o sa o faca foarte urata in fata ochilor mei, oricat mi s-ar parea mie de frumoasa la aparente.

| Marius22222222222 a răspuns:

Piept

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu știu nu cunosc atlte fete și femei și nici nu-mi doresc și nu Vreau.