| Ingrid16V a întrebat:

Intrebare pentru baieti \m/ : Daca ati iubi o fata cu adevarat si ati avea o relatie de un an si ea inca nu e pregatita sa-si inceapa viata sexuala...ati astepta-o?
Majoritatea baietilor zic: "Pai cum sa stea cu tine cand nu i-ai oferit nimic? E normal sa se duca la alta..."
Deci voi ce credeti? (avand amandoi aproape 18 ani)

thinking

Răspuns Câştigător
| alaqfqafafas a răspuns:

Pfff grea intrebareawinkingdar daca o iubeste poate astepta.in fine.ma intreb cum o fi baiatul ala, ce fel so simtii.stai cu o fata de 1 an si...nu stiu depinde de baiat.eu unul as astepta daca o iub 100/100.are 18 ani.decuma. sa invete sa fie pregatitalaughing

3 răspunsuri:
| Katakito a răspuns:

Eu am 18 ani si normal ca daca as iubi o fata as astepta-o,mai intai sa fie ea pregatita, sigura, etc

| 7777 a răspuns:

Depinde de persoana.Eu unul daca as tine la ea foarte multa as asteptao pana s-ar simti pregatitawinking

| Marian_8440 a răspuns:

Aici sunt mai multi factori de care depinde chestia asta.
Cum se comporta in genral ei. si mai multe
DAR, daca el ar iubio si intelegeo. cred ca nu s-ar pune problema despartirii.