| ingerashdrag a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Oare jocurile sunt mai importante ca o fata? De ce mereu baietii mai bine se joaca in jocuri decit sa vorbeasca cu o fata?

1 răspuns:
| JoshuaNNN a răspuns:

Pentru mine categoric nu, intotdeauna prietenii [atat fetele, cat si baietii] vor fi mai importanti decat un joc.Bineinteles ca mai exista si cazuri unde avem de-a face cu copii care isi traiesc viata 24/24 h jucandu-se pe pc, xbox etc. -> alora nu ai ce sa le faci decat sa ii lasi in lumea lor. Concluzie: daca ai dat de 2-3 care sunt 24/24h pc nu inseamna ca toti baietii suntem la fel, doar ca n-ai cautat unde trebuia happy