| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: sunt fata si vreau sa ma bag in vorba cu un baiat, dar e mereu cu prietenul lui si nu stiu cum il cheama ca sa il pot gasi pe retelele de socializare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e intrebarea?

| devilshelp a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa ma bag in vorba cu el? Ar trebui sa o fac chiar daca e cu prietenul lui? Pentru ca singur nu e niciodata

| SebastianAndreiLaszlo a răspuns:

Pune un prieten sa il intrebe cum il cheama dk nu du-te tu crede-ma imi place cand o fata ma intreaba cum ma cheama sau se baga in seama cu mine happy