| Rmnk97 a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI: Voi la ce va uitati prima data la o fata? De ce? Ce va atrage la fete:comporamentul, fata, corpul, cum vorbeste, etc? Fata ideala ar fi(descriere in cateva randuri: par, ochi, buze, slaba, grasa, normala, inalta, scunda, normala, etc). Dau fundita pentru cele mai detaliate raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| VincentVlnt a răspuns:

Prima oara la o fata ma uit la Fata! big grin Apoi la corp ( nici dotata nici prea MULT dotata )
Fata ideala : Parul mi-e indiferent ( dar sa nu fie cret big grin nu-mi place la nici o fata ), ochi albastrii, verzi, caprui uneori, NORMALA la corp ( nici grasa nici slaba ) nici inalta nici scunda, sa fie frumoasa cat sa nu-ti fie rusine sa iesi cu ea in oras, sa fie de treaba si prietenoasa. Sa nu fie mincinoasa si sa tina la glume big grin Sa nu fie Artagoasa / Suparacioasa big grin
Sper ca te-am ajutat happy!

3 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Pe mine ma atrage prima data comportamentul, fata nu prea conteaza si felul cum vorbeste.
Fata ideala pentru minesadparul nu conteaza culoarea,lung sau mediu,culoarea ochiului nu conteaza,normala, normala sau putin inalta,inteligenta,educata,sa nu fie sofisticata pretentioasa, sa nu fie pitipoanca,sa fie de treaba prietenoasa sa tina la gluma, sa stie sa tina secrete, sa nu fie mincinoasa, sa nu fie materialista, sa fie iubitoare...si cam atat mi0a venit pe momentbig grin

| JoMo a răspuns:

Pe mine ma atrage prima data comportamentul, fata nu prea conteaza si felul cum vorbeste.
Fata ideala pentru minesadparul nu conteaza culoarea,lung sau mediu,culoarea ochiului nu conteaza,normala, normala sau putin inalta,inteligenta,educata,sa nu fie sofisticata pretentioasa, sa nu fie pitipoanca,sa fie de treaba prietenoasa sa tina la gluma, sa stie sa tina secrete, sa nu fie mincinoasa, sa nu fie materialista, sa fie iubitoare...si cam atat mi-a venit pe momentbig grin

| NikoNik a răspuns:

Mie imi plac fetele, la orice baiat le plac, doar nu sunt homo sau ceva de genu. Mie imi plac fete nici slabe nici grase, imi plac fetele ideale, eu am ochii albastrii, mi-ar placea ca si fata respectiva sa ii aiba, sau verzi, sau orice culoare, nu ma intereseaza culoarea ochilor, la comportament as vrea sa fie nici chiar cumintica nici chiar petrecareata, sa fie cum am mai spus ideala, sa petreaca dar sa stie cand sa se opreasca. Multi copii au ras de mine ca am iesit cu una de a 8 a si eu eram in a 7 ea, si ziceau ca nu e normal ca fata sa fie mai mare ca baiatu, da noi doi ne placeam, adica ne placeam mult, si din cauza barfelor ne-am despartit, nici nu mai vb cu mine, ii este prea rusine ca a iesit cu mine. Deci eu am inteles ca varsta nu conteaza daca o iubesti, si recunosc ca inca o plac, nu ma pot aptine cand o vad sa ma uit la ea. Cand o vad imi bate inima tare, nu pot respira, la celelatle fete cu care am mai fost nu se intampla asa ceva, dar totusi nu se mai poate face nimic. Sincer imi pare rau, ca din cauza barferol nu neam mai putu vedea. Sper ca la nici un baiat sa se intample asa ceva, Scuze ca tiam luat din timp