| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete: eu cand vad o fata normala(adica nici grasa dar nici prea slaba) ma uit intai la fund/picioare, par/ochi, chiar daca nu vreau, cred ca este ceva instinctiv, parca asa spunea profa de bio, dar de fete nu a zis nimic, deci si voi fetele va uitati dupa baieti? si la ce?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Chiar daca majotitatea nu recunosc si sustin ca probabil se uita la suflet mai intai si bla bla bla mint cu nerusinare.Prima data cand te uiti la cineva si iti place cineva este aspectul fizic, atat la fete cat si la baieti.Cu timpul daca esti intr-o relatie cu persoana respectiva incep sentimentele sa se prinda pe parcurs.Asta este parerea mea si mi-o sustin.Bafta!

| robertp1 a răspuns (pentru Keith):

Eu am zis fete, si raspund baietii straight face

| Keith a răspuns (pentru robertp1):

Sunt fata...

| Keith a răspuns (pentru robertp1):

Numele care il am la profil KEITH, este numele unui film care imi place foarte mult, dar sunt fata.

| robertp1 a răspuns (pentru Keith):

Scuze atunci straight face

| Keith a răspuns (pentru robertp1):

Stai linistit, nu e nicio problema...

| anonim_4396 explică (pentru robertp1):

Tu ai scris nu ai zis, ce sa-ti fac daca le pui intr-o situatie nasoala, care dintre ele ti-ar spune adevarul?

20 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Eu una ma uit la chip. sa aiba o expresie frumoasa. ca degeaba te duci pe strada cu unu musculos sau plin de bani daca are dinti lipsa sau mai stiu eu happy.

| Namastee a răspuns:

Zambet/ochi/par/sa miroase dragut ( nu cu o tona de parfum, dar nici nespalat laughing) )

| iubesc a răspuns:

Normal ca ne uitam mai intai la aspectul fizic iar cu timpul apar sentimentele.

| RAY a răspuns:

Cred ca femeile au cititor de carduri si ochii cu inflarosiu de numa dupa banii se uita, sa fim serioso romancele is materialiste

| Danysan a răspuns:

Amice toate se uita la cum arati -sa fi asa zisa expresie (Dragut)daca se poate frumos dar oricum e bine si dragut.Mai tarziu apar si sentimentele -Cele care spun ca se indragostesc de suflet sunt niste mincinoase notorii-Cum poti sa te indragostesi de un nespalat si jegos-(poata sa aiba el sufletul lu peste nu conteaza -aspectu e unde e fratica...pai daca vrea aia sa faca sex cu tine -sin nu ai place cum arati -ce face isi imagineaza ca face sex cu sufletu?-Funda :-D?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

La bani se uita prima data. laughing

| Keith a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu toate...

| iubesc a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Parerea ta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Facts, frumoaso... just facts

| anonim_4396 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu la bani, la umfaltura din buzunare sau din pantaloniwinking

| Ironicnαme a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Serios? Ce părere ai despre fetele de 15-16 ani cărora nu le pasă dacă au bani sau nu?! Cu siguranță ne uităm la caracter, degeaba este frumos dacă nu are un creier dezvoltat. Ok, prima oară vedem dacă e drăguț, se numește atragere fizică. Dar atragere mintală?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Ironicnαme):

Fetele de 15-16 ani vor mai creste si vor deveni atrase de bani si ele. nu zice nimeni ca toate femeile se uita intai la bani

| Ironicnαme a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu cred. Caracterul rămâne...

| S1vip a răspuns:

Sincer eu ma uit la fizionomia fetei. apoi la corp(inaltime, gras/slab, muschi). big grin Apoi' dupa ce-l cunosc conteaza caracterul mai mult decat aspectul fizic!