| IustinaSiAtat a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Voua ce va place sa vedeti la o fata? Sa se imbrace cu chestii mulate, cu tocuri, cu ruj/fara ruf, cu skateri/fara skateri, cu roz/fara roz, sa fie timida/tupeista.Care ar fi fata perfecta pentru >voi?:

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Depinde de baieti...
Aceasta intrebare cred ca ar avea un infinit de raspunsuri, nu o sa intalnesti nicaieri 2 baieti la fel sau 2 fete.
De exemplu gemeni seamana fizic dar nu seamana deloc moral.

| Dragos_2611 a răspuns:

Fata perfecta pentru mine are cont aici rolling on the floor