| MariaAlexandraMaria a întrebat:

Intrebare pentru Baietiiii!

Va plac fetele inalte sau scunde?(fara raspunsuri de genu: "Dragostea conteaza...nu inaltimea" sau "important e suuuufletul"
Inalte sau scunde?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gsjsjjs a răspuns:

Scunde. :X

| UngratefulPC a răspuns:

Uhh, presupun ca inca esti prea putin dezvoltata ( psihic vorbind ) ca sa intelegi ca dragostea conteaza, nu "aparentele". Oricum despre marime, eu prefer fetele mai scunde ca mine, dar daca ar fi la aceiasi inaltime sau mai inalte nu as avea nici o problema, cum ziceam : Sufletul il face pe om, nu corpul!